neděle, 17 listopad 2019 18:00

Dorost - SK Rebel Praha vs. Plzeň 3:14

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Plzeňští dorostenci přijeli do Prahy na výlet s velmi početnou sestavou, která se postupně zapojovala do hry. Začátek zápasu byl téměř vyrovnanou partií, kdy Rebelové i přes výškovou převahu Mečounů stíhali rychlostně a dokonce třikrát překvapili brankáře Plzně. S postupem času a po změnách v sestavě hostí se jejich skóre…
neděle, 17 listopad 2019 13:27

Minipřípravka - Kladno

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Naše rozrůstající se minipřípravka si dnes zahrála na Kladně a trenéři zapojili i nováčky. Trenér T. Diblík:Se střídavými úspěchy se dnes prezentovali naši mini Rebelové. Při prvním utkání byli kluci ještě nejspíš v postelích. Všude byli později než soupeř, ani přihrávky nebyly z nejpřesnějších a o střelbě ani nemluvě. Postupem…
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
V nedělní podvečer dorazil do Čimic tým z Nového Strašecí, který do té doby držel 4.místo v tabulce. A ač nemá na soupisce 15 hráčů, je to tým, který dokáže hodně kousat. Spoléhá na solidního brankáře, rychlé protiútoky a důslednou hru. A takový byl opravdu obrázek hry. Rebelové tlačili na…
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
V sobotu dopoledne otevřeli v Čimicích SŽ druhé kolo ligy se soupeřem z Ústí. Rebelové si poměrně v klidu doběhli pro vítězství, když kvalitnímu soupeři scházel větší důraz v zakončení a naopak rebelští útočníci vsítili pětkrát.
středa, 13 listopad 2019 16:55

Předvánoční celoklubová akce - pátek 6.12.

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)
V pátek 6.12. se uskuteční tradiční předvánoční rebelské setkání - dětí, trenérů, rodičů, kamarádů, prostě všech rebelských přiznivců. Tentokrát se netradičně sejdeme všechny kategorie najednou. Začínáme v 15 hodin, dorazit můžete kdykoliv během odpoledne. Končit budeme dle počasí a rebelské nálady.
neděle, 10 listopad 2019 14:04

Dorost - SK Rebel Praha - HBC Kladno 1:23

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Kladenští dorostenci si přijeli v neděli do Čimic vylepšit osobní statistiky a proškolit Rebely, jak se řadí vyšší rychlostní stupeň. Rysové po celé utkání nepolevovali v útočných akcích, a tak se rebelská síť v bráně vlnila v pravidelném rytmu.
neděle, 10 listopad 2019 11:37

MŽ - TJ KOVO Praha vs. SK Rebel 1:4

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
V neděli dopoledne čekal mladší žáky zápas na Palmovce, kde trenéři od svých svěřenců očekávali vítězství a hladší průběh zápasu. Ale Rebelové se spíše přizpůsobili hře nadšeně hrajícímu družstvu Kova, které hrálo pouze v 8 hráčích. Pro diváky sice napínavý hokejbal, ale trenérům opět nějaký ten vlas zešedl.
sobota, 09 listopad 2019 11:35

Turnaj přípravek, Čimice

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)
Deštivá sobota nás uvítala na dalším rebelském turnaji, za což patří dík našemu vedení:-) Postavili jsme 2 týmy, z obou máme s trenérem Tabim velkou radost. Hned vysvětlím proč: jednak jsme nechali Kubu Brůžu a Marka Trajera/vyjma posledního zápasu místo Mia/ odpočívat, přestože oba jsou rozdílovými hráči.
sobota, 09 listopad 2019 11:32

SŽ - SK Rebel Praha vs. HBC Hostivař 4:2

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Pěkný žákovský zápas dnes sehráli Rebelové s hostivařskými borci. Trenér P. Ježek:Dnešní zápas za mírného mrholení přinesl krásnou bitvu. Hra se přelévala ze strany na stranu. Prostě pražské derby jak má být. Oceňuji gesto hostivařského hráče, který odvolal vyloučení i v napjatém skóre. Tohle je fair play!!
neděle, 03 listopad 2019 20:22

MŽ - SK Rebel vs. HBC Rakovník 4:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)
Hned v neděli ráno se trenéři dozvěděli, že zranění klíčového obránce ze sobotního zápasu si vyžádá pár dní rekonvalescence. Další, v pořadí již šesté oslabení pro zápas s Rakovníkem. Trenéři zůstávali klidní, ale jejich klid se rozplynul již po prvních minutách hry.
Strana 1 z 38

Články

Novinky

Go to top