neděle, 19 květen 2019 19:43

Mikropřípravka v Mladé Boleslavi

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
A konečně taky naši U8 medailisté! Borcem týdne je nejmladší Rebel Maty (zcela vpravo), který se zapojil do turnajového klání vůbec poprvé! Přejeme mu, ať ho hokejbal baví a najde si v týmu spoustu kamarádů! Trenér T. Diblík:V krásném nedělním dopoledni vyrazilo šest nejmenších Rebelů do Mladé Boleslavi na turnaj…
neděle, 05 květen 2019 17:02

Turnaj minipřípravek v Berouně

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Naši miniRebelové se zúčastnili turnaje minipřípravek v Berouně. Hráči, trenéři, rodiče a všichni fanouškové si to náramně užili.
neděle, 14 duben 2019 20:33

Turnaj minipřípravek v Čimicích

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Minipřípravka si zahrála v neděli turnaj na domácí půdě. Počasí tedy zrovna moc nepřálo, ale zapáleným hráčům to vadilo nejméně. Komentář trenéra M. Jehlíka: V neděli jsme se sešli v 9 hráčích na turnaji minipřípravek. Měli jsme na střídání 2 brankáře - Tomíka a Tea, ani jeden nezklamal a oba…
neděle, 07 duben 2019 19:13

Mikropřípravka v Hradci

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Nejmladší Rebelové z Čimic si udělali výlet na turnaj mikropřípravek do Hradce Králové. Užili si báječné dopoledne s hokejbalem, padaly góly, hokejky vcelku poslouchaly a za dvě výhry si borci zasloužili vydatný oběd a relax na houpačkách. Turnaje U8 jsou prostě nejvíc.
neděle, 24 březen 2019 14:45

Turnaj minipřípravek v Novém Strašecí

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Náš tým se v 1. skupině v Novém Strašecí rozhodně neztratil a s dvěma týmy Keltů, Rakovníka a Nového Strašecí bere dvě výhry a dvě prohry. Trenéři hlásí spokojenost a zvláštní pochvalu Táďovi v brance. Jsou to miniborci!
neděle, 02 prosinec 2018 16:38

Minipřípravka v Kralupech

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
1. adventní neděle patřila našim nejmladším hokejbalistům - minipřípravka si zahrála na našlapaném turnaji v Kralupech. Celý turnaj odehrál tým šesti malých Rebelů a ti žádný zápas neprohráli. V bráně se střídali Míra s Ondrou. Všichni včetně trenérů odjížděli utahaní, ale hokejbalově šťastní.
neděle, 02 prosinec 2018 10:39

Mikropřípravka v Pardubicích

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
1. adventní neděle patřila i našim úplně nejmladším hokejbalistům - mikropřípravka sportovala na turnaji v Pardubicích. Klobouček všem za pěkné výkony!
neděle, 04 listopad 2018 21:43

Turnaj minipřípravek - Palmovka

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Další kolo středočeského přeboru odehrála tentokrát početná skupina rebelských minipřípravkářů na Palmovce. Ač se hráči těšili na nové hřiště, zbyl na ně jen asfalt a notně obroušené fungl hokejky našich noviců jsou opravdu škoda... Herně se ale turnaj povedl, zápasy naší družiny byly vyrovnané. K borcům, co už mají v…
neděle, 21 říjen 2018 23:18

Turnaj minipřípravek v Mladé Boleslavi

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Stabilní hráči minipřípravky doplnění o naše nejmladší hráče odehráli v neděli 21.10. svůj třetí turnaj letošní sezóny. Tentokrát kluci neprohráli jediný ze čtyř zápasů - jediným protivníkem, s nímž byly síly vyrovnané, byl tým Hostivař A, ostatní zápasy kluci vyhrávali s přehledem.
neděle, 07 říjen 2018 19:55

Turnaj minipřípravek Kladno

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)
První říjnovou neděli vybojovalo našich 6 statečných z týmu MINI přípravky turnaj v Kladně. I přesto, že onemocněli všichni brankáři a několik dalších nominovaných hráčů, vyhrál tým všechny zápasy (až na ten poslední) a téměř všichni hráči (včetně nováčků) skórovali. Tomovi, Edovi, Tondovi, Fandovi, Markovi i Štěpánovi patří velký obdiv…
Strana 1 z 6

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top