×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 139
JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 142
sobota, 01 listopad 2014 00:00

Turnaj minipřípravek v Čimicích - výsledkový servis

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Konečné umístění:

  1. HBC ALPIQ Kladno
  2. HBC Hostivař - černý tým
  3. SK Kelti 2008
  4. SK Rebel Praha - modrý tým
  5. HBC Nové Strašecí
  6. HC Kert Park - žlutý tým
  7. HBC Hostivař - bílý tým
  8. SK Rebel Praha - bílý tým
  9. HC Kert Park - červený tým
  10. SC Dragons Ústí nad Labem
  11. TJ KOVO Praha

Hrací schéma:

  • Tři základní skupiny, každý s každým ve skupině. V případě remízy se NEJEZDÍ nájezdy! Výhra = 2 body, remíza = 1 bod. 
  • Postupují první tří týmy ze skupiny A a B a první dva týmy ze skupiny C. Postupující týmy vytvoří tabulku podle bodového zisku ve skupinách, dále případně rozdílu skóre a vstřelených branek a hrají klasické playoff a zápasy o umístění
  • Poslední týmy ve skupinách hrají dvoukolově každý s každým o umístění na 9. - 11. místě, v případě remízy se NEJEZDÍ nájezdy! Výhra = 2 body, remíza = 1 bod.
  • Hrací čas 2x 6 minut, rozcvičení na hřišti max. 2 minut, přestávka mezi polovinami 2 minuty

Průběh turnaje:

Skupina A:
PořadíTýmBodySkórePořadí SF
A1 HBC Hostivař - černý tým 6 6:2=+4 S2
A2 SK Kelti 2008 4 6:4=+2 S5
A3 SK Rebel Praha - modrý tým 2 2:2=+0 S6
A4 HC Kert Park Praha - červený tým 0 2:8  
Skupina B:
PořadíTýmBodySkórePořadí SF
B1 HBC ALPIQ Kladno 6 22:0=+22 S1
B2 HC Kert Park - žlutý tým 4 16:4=+12 S3
B3 SK Rebel Praha - bílý tým 2 2:12=-10 S8
B4 TJ KOVO Praha 0 0:24  
Skupina C:
PořadíTýmBodySkórePořadí SF
C1 HBC Nové Strašecí 4 7:0=+7 S4
C2 HBC Hostivař - bílý tým 2 2:4=-2 S7
C3 SC Dragons Ústí nad Labem 0 0:5  
 
Hřište 1
#DomácíHostéČasVýsledek
A1 SK Rebel Praha - modrý tým HBC Hostivař - černý tým 8:30 0:1
B1 SK Rebel Praha - bílý tým TJ KOVO Praha 9:00 1:0
A3 HC Kert Park Praha - červený tým HBC Hostivař - černý tým 9:30 1:2
B3 HC Kert Park Praha - žlutý tým TJ KOVO Praha 10:00 10:0
C2 HBC Nové Strašecí SC Dragons Ústí nad Labem 10:30 3:0
A5 SK Kelti 2008 HBC Hostivař - černý tým 11:00 1:3
B5 HBC ALPIQ Kladno TJ KOVO Praha 11:30 13:0
Hřiště 2
#DomáciHostéČasVýsledek
A2 SK Kelti 2008 HC Kert Park Praha - červený tým 8:30 4:1
B2 HBC ALPIQ Kladno HC Kert Park Praha - žlutý tým 9:00 3:0
C1 HBC Hostivař - bílý tým HBC Nové Strašecí 9:30 0:4
A4 SK Rebel Praha - modrý tým SK Kelti 2008 10:00 0:1
B4 SK Rebel Praha - bílý tým HBC ALPIQ Kladno 10:30 0:6
A6 HC Kert Park Praha - červený tým SK Rebel Praha - modrý tým 11:00 0:2
B6 HC Kert Park Praha - žlutý tým SK Rebel Praha - bílý tým 11:30 6:1
C3 SC Dragons Ústí nad Labem HBC Hostivař - bílý tým 12:00 0:2
PLAY-OFF - Hřiště 1
#DomáciHostéČasVýsledek
CF1 S1 - Kladno S8 - Rebel - bílý 12:30 7:0
CF2 S3 - Kert žlutý S6 - Rebel - modrý 13:00 0:2
CF3 S2 - Hoštivař - černý S7 - Hostivař - bílý 13:30 4:3
SF1 VÍTĚZ CF1 - Kladno VÍTĚZ CF4 - Kelti 14:00 3:2
SF2 VÍTĚZ CF2 - Rebel - modrý VÍTĚZ CF3 - Hostivař - černý 14:30 1:2
5M-8M PORAŽENÝ CF2 - Kert - žlutý PORAŽENÝ CF3 - Hostivař - bílý 15:00 1:0
3M PORAŽENÝ SF1 - Kelti PORAŽENÝ SF2 - Rebel - modrý 15:30 3:0
FINÁLE VÍTĚZ SF1 - Kladno VÍTĚZ SF2 - Hostivař - černý 16:00 2:1
PLAY-OFF - Hřiště 2
#DomáciHostéČasVýsledek
9-11M Poslední ze skupiny A - Kert - červený Poslední ze skupiny C - Ústí 12:30 7:0
CF4 S4 - Strašecí S5 - Kelti 13:00 1:5
9-11M Poslední ze skupiny C - Ústí Poslední ze skupiny B - KOVO 13:30 8:7
9-11M Poslední ze skupiny B - KOVO Poslední ze skupiny A - Kerti - červený 14:00 0:13
5M-8M PORAŽENÝ CF1 - Rebel - bílý PORAŽENÝ CF4 - Strašecí 14:30 2:6
7M PORAŽENÝ 5M-8M - Rebel - bílý PORAŽENÝ 5M-8M - Hostivař - bílý 15:00 1:2
5M VÍTĚZ 5M-8M - Kert - žlutý VÍTĚZ 5M-8M - Strašecí 15:30 2:6

Statistiky

a detaily k jednotlivým utkáním jsou k dispozici zde.

Číst 2358 krát

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top