×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 142
JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 137
JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 162
pondělí, 06 říjen 2014 02:00

Turnaj minipřípravky v Berouně

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

Rebelčata mají za sebou další turnaj, tentokrát v Berouně. Byl to turnaj v mnoha ohledech vydařený a znovu se nám potvrdilo, že pokud chce někdo trávit společné víkendy s dětmi, udělat něco pro jejich zdraví, poznat partu milých lidí, potom je hokejbal ideální volba!

Každý rád vyhrává a i my jsme byli spokojení, že se nám tentokrát podařilo zvítězit hned čtyřikrát a odehrát dva vynikající zápasy, nicméně výsledky v této kategorii nejsou opravdu to hlavní. Hlavní bylo, že se všichni hráči snažili, každý předvedl své maximum, všichni včetně trenérů, rodičů i prarodičů se skvěle bavili.

Vynikající turnaj odehrál náš brankář Pája Richter, který udržel koncentraci po celý turnaj, mnohokrát nás zachránil, když už dětem docházely síly nebo je prostě šikovnější hráči soupeřů přehráli a přetlačili. Jako velké pozitivum turnaje vnímáme zapojení dvou nových hráčů, Ondry Pelánka a Pavla Starého. Kluci hráli svůj první turnaj za mini přípravku a oba se hned stali platnými posilami. Ondra zásadním způsobem zvýšil údernost modré lajny a svým elánem, bojovností, silou a rychlostí dokázal dokonce hned několikrát skórovat z pozice obránce. Pavel statečně bojoval, zlepšuje se trénink od tréniku a zápas od zápasu, navíc měl dost sil podpořit naše kamarády z Palmovky a odehrál část turnaje za další tým. Roli nejlepšího střelce Rebelů potvrdil Honza Birčák a to i přes to, že tentokrát nastoupil v obraně. Honzík už je mazák a očekáváme od něj, že družstvo potáhne a v Berouně se ukázal, jako skutečný tahoun, dokonce i v posledních zápasech, kdy už se dozadu vracel sám, protože naši útočníci ( většinou ročníky 2008 J) už se nezvládali vracet. Daník Jánošík opět prokazoval svou bojovnost, vyhrával většinu soubojů a servíroval nahrávky a přidal nějaký ten gól. Míša Birčák ukázal, že má skvělý přehled, dokáže vystřelit a dokud mu síly stačí, tak se i vracet. Romča Koch předvedl svou skvělou techniku a až přitvrdí ve střelbě, čeká ho velká budoucnost, stejně jako jeho parťáka v útoku Matěje Adama, který se vrátil po nemoci a účast na turnaji si osladil i krásně proměněným nájezdem. Už druhý turnaj za sebou odehrál ve skvělé formě Adam Hlušička, který pokud udrží kázeň na tréninkách, dokáže všechny překvapit. Skvělou fyzickou kondici a velkou dávku bojovnosti předvedl Lukáš Hejno. Marek Šikýř si odbyl po dlouhé době premiéru v útoku a moc mu to tam svědčilo a byli jsme s jeho výkony spokojeni. Anička Koch opět ukázala, že v obraně je nepřekonatelná, i po týdenní tréninkové pauze předvedla naprosto bezchybný výkon a až přidá střelu a konstruktivní přihrávku, bude jedním z nejlepších obránců soutěže J. Velkou pochvalu zaslouží za zachování chladné hlavy. Anička je rozumná, chová se férově a nenechala se strhnout ani provokacemi; bohužel musím říci už “tradičně přemotivovanými” některými dětmi Hostivaře. Velké zlepšení oproti loňské sezoně jsme zaznamenali také u našeho sluníčka, Kačenky Čížkové, která najednou v porovnání s ostatními malými dětmi působila jako šikovná hokejbalistka. A na závěr náš nejmladší účastník, Tomášek Malý. U Tomáška nemáme nikdo ani nejmenší pochyby o tom, že jsme se potkali s jedním z největších talentů, který ve čtyřech letech dokáže odehrát turnaj v kategorii, ve které stráví ještě krásných 5 let J.

Na závěr bych rád poděkoval našemu úžasnému, nejsympatičtějšímu, nejhlasitějšímu fan klubu! Kolem Rebelu se vytvořila skvělá parta lidí, s nimiž je legrace, kteří dokáží podporovat své i ostatní děti a dělají našemu novému klubu skvělé jméno.

Turnaj v Berouně byl prostě prima, děkujeme pořadatelům a těšíme se zase brzty na nějaký výlet za sportem!

SK Rebel Praha


 

Výsledkový zpravodaj

.

Číst 2098 krát

Související položky (podle značky)

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top