neděle, 03 březen 2019 16:23

MŽ - Elba DDM Ústí n. L. vs. SK Rebel Praha 2:5

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

Pro mladší žáky začala jarní část sezóny zápasem v Ústí nad Labem. Z důvodu omluvenek museli trenéři sáhnou pro hráče do nižších kategorií.                     

Tým Rebelů se pustil do zápasu s velkým zaujetím a odměnou jim byl gól po skvělém pasu Patrika Číže na Romana Kocha, který se své šance zhostil s přehledem. Hra dál plynula a přišla šťastná střela Lukáše Hejna, který si zapsal svůj první gól v mladších žácích.

Tým Ústí  bojoval a po pěkné akci snížil na 2:1. Druhá třetina začala tlakem Ústí, ale dobrá obranná hra a jisté zákroky gólmana jim nedovolili skórovat. Rebelové se o to víc semkli, střídačka žila zápasem, Patrik Číž burcoval mužstvo slovem i hrou a začali přicházet první šance Rebelů. Po nezištné přihrávce Matěje Adama Michal Birčák upravil skóre na 3:1. Soupeř se, ale nevzdal a nedlouho poté snížil na 3:2. Ve třetí třetině se hrát výborný hokejbal z obou stran. V týmu Rebelů se skvěle zapojili nováčci a hráči mladších ročníků. Kuba Brůža vyhrával vhazování, zbavoval soupeře míčků. Tomáš  Malý byl nepřekonatelný v obraně a Marek Trajer se neúnavně snažil vytvářet šance a přišla odměna, kdy po skvělém vyběhnutí před branku nedal gólmanovi šanci a upravil skóre na 4:2. Ústí odvolalo brankáře, snaha soupeře byl velká, ale Rebelská pětice to zvládla skvěle. Klidné řešení těžkých situací Štěpána Trajera a hlad po gólu Romana Kocha přinesl krásný dloubáček a balónek skončil v soupeřově opuštěné brance.                                                

Trenéry potěšila hra celého týmu, soudržnost, komunikace na střídačce a na hřišti, rebelské bojovné srdce, kdy Pavel Starý odehrál minimálně tři střídaní se zlomeným prstem na ruce a proto si mužstvo mladších žáků odvezlo z Ústí krásné vítězství 5:2. Děkujeme našim fanouškům za podporu a nováčkovi mezi fandy Laureanovi (česky Vavřinec), který zápas hokejbalu viděl poprvé v životě.

 

Sestava domácích: 

Slavík – Patrik Číž,Pavel Starý, Lukáš Andrle, Jan Kaňka, Antonín Maxima, Tomáš Malý – Štěpán Trajer, Filip Ratman, Filip Ryboš,  Matěj Adam, Michal Birčák, Roman Koch,  Lukáš Hejno, Marek Trajer, Jakub Brůža

 

Branky a nahrávky: 1:07 Roman Koch (Patrik Číž), 5:20 Lukáš Hejno, 21:20 Michal Birčák (Matěj Adam), 32:22 Marek Trajer (Roman Koch), 35:28 Roman Koch

 

Střely na branku : 21:19

Číst 307 krát

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top