Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

V páteční podvečer na domácím hřišti čekalo na mladší žáky družstvo Hostivaře.

Před zápasem byla na střídačce vidět nervozita a obavy, přece jen v zářijovém utkání byla Hostivař jednoznačným vítězem. Ale s úvodním hvizdem se Rebelové pustili do utkání bez bázně a hany. V této fázi utkání byli dokonce lepším týmem a po první třetině byl stav utkání 0:0.

Tým Rebelů nepolevil ani ve druhé třetině a ve 33 vteřině přišel gól v brance Hostivaře, kdy po souhře celé lajny zakončil Michal Birčák. Po této brance zvýšil tým Hostivaře své úsilí a přicházely jeho šance, ale Rebelové pokračovali v dobré hře. A bylo se na co dívat. Hostům se nakonec podařilo vyrovnat a za stavu 1:1 se šlo do třetí třetiny.

Dál se hrál výborný hokejbal na obou stranách, ale tým Hostivaře strhl zápas na svou stranu a vedl 1:3. Rebelové dál makali a po mnoha šancích se prosadila i druhá lajna, kdy po příhře Romana Kocha a skvělém sklepnutí ze vzduchu Štěpána Trajera padl gól.

Do konce zápasu byly šance na obou stranách, ale gól již nepadl a tým Hostivaře zvítězil 3:2. Zápas dával fanouškům drama až do konce a tak hráči obou týmů odcházeli do šaten za velkého potlesku všech diváků.

Slova trenérů:  Skvělá hra, kluci odvedli super práci. Zápasu by více slušela remíza, ale je to hra a tenhle zápas byla hra, která nás baví.