MŽ - HBC Nové Strašecí vs. SK Rebel Praha 0:6

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Mladší žáci v neděli zavítali do Nového Strašecí, kde je čekal papírově slabší soupeř. Od začátku byli Rebelové lepším týmem, ale znovu nás trápila koncovka. A proto po dvou třetinách vedli Rebelové pouze 2:0. Soupeř se dostal do několika úniků, a tak i fanouškům Rebelů zatrnulo, ale obrana hostí pracovala perfektně.

Ve třetí třetině chvíli po skvěle odehrané přesilovce Rebelové skórovali, což přineslo pro zbytek utkání klid. Kluci stále hráli pěkný hokejbal a utkání dovedli do vítězného konce. Chválíme pana rozhodčího a sladká pozornost od Strašáků byla taky milá.

Góly a nahrávky:

11:24 Štěpán Trajer (Roman Koch), 21:30 Roman Koch (Honza Birčák), 27:24 Honza Birčák (Tomáš Malý, Michal Birčák), 27:31 Štěpán Trajer, 29:56 Michal Birčák (Roman Koch), 34:48 Filip Ratman (Matěj Adam, Lukáš Hejno)

Střely: 7 : 29