MŽ - SK Rebel Praha vs. HBC Nové Strašecí 7:0

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

V nedělní podvečer dorazil do Čimic tým z Nového Strašecí, který do té doby držel 4.místo v tabulce. A ač nemá na soupisce 15 hráčů, je to tým, který dokáže hodně kousat. Spoléhá na solidního brankáře, rychlé protiútoky a důslednou hru. A takový byl opravdu obrázek hry. Rebelové tlačili na jejich bránu, počet střel narůstal, ale jen dvě z nich skončily za zády Křečka.

Naopak výpady hostujícího týmu vyřešila rebelská obrana s jistě chytajícím brankářem a po 1. třetině byl stav 2:0. Ve druhé třetině se obrázek hry nezměnil. Strašecí přitvrdilo, ale byli to Rebelové, kteří obléhali jejich bránu a dokázali 4x skórovat. Šestým a premiérovým gólem se blýskla talentovaná Anička Dědková alias Anče! Nebezpečné protiútoky znovu zlikvidoval domácí brankář a obrana. Do třetí třetiny Rebelové nastoupili za stavu 6:0, hostující tým ještě přitvrdil hru a mnoho jejich zákroků bylo za hranou. Rebelové ale dál určovali ráz hry a přidali ještě jeden gól. Naopak Strašecí recept na vsítění gólů do rebelské branky nenašlo a tak výsledek 7:0 pro domácí ponechal tři body v Čimicích.
Střely: 59:18
Góly a asistence: 5:39 Koch (Birčák); 7:22 Ryboš (Anče); 12:52 Grof (Anče); 16:43 Trajer (Koch, Adam); 23:16 Birčák; 23:41 Anče (Grof); 24:51 Koch (Maxima)