Pohár místostarostky MO Plzeň 1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Mladší žáci se v neděli za hustého sněžení vydali na výborně organizovaný turnaj v Plzni. V prvním zápase je čekalo družstvo Kert Parku. Ač se Rebelové do utkání pustili bojovně, nechali se strhnout stylem hry Kertů a tak přišla potrestání v podobě samostatných úniků, které zkušení hráči soupeře dokázali zakončit. Pak nás čekal vítěz turnaje Plzeň. Tým Rebelů bojoval až do konce,

kde v závěru inkasoval při power play na konečný stav 3:1 pro Plzeň. Ač se divákům utkání líbilo, tak trenéři v šatně kritikou nešetřili, ať už se jednalo o malou pomoc obraně, nedůslednost v získávání pásma a jiné.  V dalším zápase s týmem z Třemošné se Rebelové semkli a začali hrát důsledný hokejbal. Pochvala a motivace v šatně před posledním zápasem se zatím suverénním týmem z Prachatic pomohla. Neb se hrál opravdu skvělý hokejbal, který diváky zvedal ze sedaček. Po první půli na tabuli svítil stav utkání 0:0. V druhé půli tým Prachatic za cenu všech sil a stahování sestavy obrátil zápas na svou stranu. Konečný stav zápasu byl 4:0 pro Prachatice. Trenéři však byli maximálně spokojeni a nešetřili chválou.

Sestava Rebelů:

Slavík – Malý, Klán, Maxima, Kaňka, Polka, Číž  - Tipta, Andrle, Adam,Birčák M., Birčák J., Koch, Ryboš, Grof

Výsledky zápasů:

Kert Park – SK Rebel Praha 6:2 (Branky Rebelů : Jan Birčák , Roman Koch)

SK Rebel Praha – HBC Plzeň  0:3

TJ Tatran Třemošná – SK Rebel Praha 1:7 (Branky rebelů: 3x Patrik Číž, Roman Koch, Filip Grof, Michal Birčák, Martin Tipta)

HBC Prachatice - SK Rebel Praha 4:0

Nejlepší hráč týmu : Nikolas Slavík