sobota, 25 říjen 2014 00:00

Turnaj přípravek v Čimicích - výsledkový servis

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Konečné umístění

  1. HBC Hostivař
  2. HBC ALPIQ Kladno
  3. HBC Coyotes Hýskov
  4. HBC Nové Strašecí – zelený tým
  5. SK Rebel Praha – modrý tým
  6. HBC Rakovník
  7. HBC Nové Strašecí – žlutý tým
  8. SK Rebel Praha – bílý 
  9. TJ KOVO Praha

Základní skupiny

Hřište 1
#DomáciHostéČasVýsledek
A1 SK Rebel Praha - modrý tým HBC Hostivař 9:00 1:4
B1 SK Rebel Praha - bílý tým HBC Coyotes Hýskov 9:30 0:4
B2 HBC Nové Strašecí - zelený tým SK Rebel Praha - bílý tým 10:15 7:1
A3 HBC Hostivař HBC Nové Strašecí - žlutý tým 10:45 5:2
C3 HBC Rakovník HBC Alpiq Kladno 11:15 2:4
D1 1. tým ze skupiny A - Hostivař 1. tým ze skupiny B - Strašecí - zelený 11:45 4:0
E1 2. tým ze skupiny A - Rebel - modrý 2. tým ze skupiny B - Hýskov 12:15 1:4
E2 2. tým ze skupiny C - Rakovník 2. tým ze skupiny A - Rebel - modrý 13:00 3:4 
D3 1. tým ze skupiny B - Strašecí - zelený 1. tým ze skupiny C - Kladno 13:45 2:4 
F3 3. tým ze skupiny B - Rebel - bílá 3. tým ze skupiny C - KOVO 14:15 2:1 
Hřiště 2
#DomáciHostéČasVýsledek
C1 TJ KOVO Praha HBC Rakovník 9:00 0:10
A2 HBC Nové Strašecí - žlutý tým SK Rebel Praha - modrý tým 9:45 0:4
C2 HBC ALPIQ Kladno TJ KOVO Praha 10:15 16:0
B3 HBC Coyotes Hýskov HBC Nové Stršecí - zelený tým 11:00 4:5 (SN)
         
F1 3. tým ze skupiny A - Strašecí - žlutý 3. tým ze skupiny B - Rebel - bílá 11:45 2:0
D2 1. tým ze skupiny C - Kladno 1. tým ze skupiny A - Hostivař 12:30  1:3 
F2 3. tým ze skupiny C - KOVO 3. tým ze skupiny A - Strašecí - žlutý 13:00  1:6 
E3 2. tým ze skupiny B - Hýskov 2. tým ze skupiny C - Rakovník 13:45  3:1
         
PLAY-OFF - Hřiště 1
#DomáciHostéČasVýsledek
SF1 D1 - Hostivař E1 - Hýskov 15:00 5:2
SF2 D2 - Kladno D3 - Strašecí - zelený 15:30 4:2
o 3. místo poražený SF1 - Hýskov poražený SF2 - Strašecí - zelený 16:00 2:1
finále vítěz SF1 - Hostivař vítěz SF2 - Kladno 16:30 2:1 (SN)
PLAY-OFF - Hřiště 2
#DomáciHostéČasVýsledek
malé SF1 E2 - Rebel - modrý F2 - Rebel - bílý 14:45 1:0
malé SF2 E3 - Rakovník F1 - Strašecí - žlutý 15:15 2:0
o 5. místo vítěz malého SF1 - Rakovník vítěz malého SF2 - Rebel - modrý 15:45 0:2
o 7. místo poražený malého SF1 - Strašecí - žlutý poražený malého SF2 - Rebel - bílý 16:15 2:1(SN)
Číst 1509 krát

Články

Novinky

Go to top