úterý, 14 říjen 2014 00:00

Turnaj přípravek v Kralupech nad Vltavou - výsledkový servis

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Konečné umístění

  1. HBC ALPIQ Kladno
  2. HBC Hostivař
  3. HBC Coyotes Hýskov
  4. SK Kelti 2008 
  5. HBC Nové Strašecí – zelený tým 
  6. SK Rebel Praha
  7. TJ KOVO Praha 
  8. HBC Hostivař – minipřípravka 
  9. HBC Nové Strašecí - žlutý tým

Základní skupiny

Hřište 1
#DomáciHostéČasVýsledek
A1 SK Rebel Praha HBC ALPIQ Kladno 9:00 0:4
B1 HBC Hostivař SK Kelti 2008 9:30 3:2
B2 HBC Nové Strašecí - žlutý tým HBC Hostivař 10:15 0:16
A3 HBC ALPIQ Kladno TJ KOVO Praha 10:45 11:0
C3 HBC Hostivař - mini HBC Coyotes Hýskov 11:15 3:4
D1 1. tým ze skupiny A - HBC Kladno 1. tým ze skupiny B - HBC Hostivař 11:45 1:5
E1 2. tým ze skupiny A - SK Rebel 2. tým ze skupiny B - SK Kelti 12:15 1:2
E2 2. tým ze skupiny C - HBC Hostivař - mini 2. tým ze skupiny A - SK Rebel 13:00 1:3 
D3 1. tým ze skupiny B - HBC Hostivař 1. tým ze skupiny C - HBC Coyotes 13:45 2:1 
F3 3. tým ze skupiny B - HBC Nové Strašecí - žlutý 3. tým ze skupiny C - HBC Nové Strašecí - zelený 14:15 0:6 
Hřiště 2
#DomáciHostéČasVýsledek
C1 HBC Nové Strašecí - zelený tým HBC Hostivař - mini 9:00 1:1
A2 TJ KOVO Praha SK Rebel Praha 9:45 3:7
C2 HBC Coyotes Hýskov HBC Nové Strašecí - zelený tým 10:15 2:1
B3 SK Kelti 2008 HBC Nové Strašecí - žlutý tým 11:00 3:0
         
F1 3. tým ze skupiny A - TJ KOVO 3. tým ze skupiny B - HBC Nové Strašecí - žlutý 11:45 7:2
D2 1. tým ze skupiny C - HBC Coyotes 1. tým ze skupiny A - HBC Kladno 12:30  0:3 
F2 3. tým ze skupiny C - HBC Nové Strašecí - zelený 3. tým ze skupiny A - TJ KOVO 13:00  10:2 
E3 2. tým ze skupiny B - SK Kelti 2. tým ze skupiny C - HBC Hostivař - mini 13:45  0:0
         
PLAY-OFF - Hřiště 1
#DomáciHostéČasVýsledek
SF1 D1 - HBC Hostivař E1 - SK Kelti 15:00 9:3
SF2 D2 - HBC Kladno D3 - HBC Coyotes 15:30 4:0
o 3. místo poražený SF1 - SK Kelti poražený SF2 - HBC Coyotes 16:00 0:5
finále vítěz SF1 - HBC Hostivař vítěz SF2 - HBC Kladno 16:30 1:3
PLAY-OFF - Hřiště 2
#DomáciHostéČasVýsledek
malé SF1 E2 - SK Rebel F2 - TJ KOVO 14:45 8:6
malé SF2 E3 - HBC Hostivař - mini F1 - HBC Nové Strašecí - zelený 15:15 1:2
o 5. místo vítěz malého SF1 - SK Rebel vítěz malého SF2 - HBC Nové Strašecí - zelený 15:45 2:4
o 7. místo poražený malého SF1 - TJ KOVO poražený malého SF2 - HBC Hostivař - mini 16:15 4:3(SN)
Číst 1473 krát

Články

Novinky

Go to top