neděle, 24 březen 2019 14:45

Turnaj minipřípravek v Novém Strašecí

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Náš tým se v 1. skupině v Novém Strašecí rozhodně neztratil a s dvěma týmy Keltů, Rakovníka a Nového Strašecí bere dvě výhry a dvě prohry. Trenéři hlásí spokojenost a zvláštní pochvalu Táďovi v brance. Jsou to miniborci! 

sobota, 23 březen 2019 20:11

SŽ - SK Rebel vs. HBC Alpiq Kladno 2:8

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

I přes prohru to byl krásný zapas, který odměnili početní diváci potleskem na obou stranách. Některé zápasy se nejdou nutně vyhrát, ale parádně zahrát. A to se podařilo, pěkný výkon podal celý široký rebelský tým.

Trenér P. Ježek k zápasu:
Dnešní krásný slunečný den k nám zavítalo Kladýnko. Kluky jsme už před zápasem v šatně trochu nabudili a určili, ať si hlavně zápas užijou.

sobota, 16 březen 2019 09:26

Turnaj přípravek na Lužinách

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Přípravka 08 se zúčastnila turnaje na Lužinách, kde hrálo 6 týmů ve dvou skupinách. Náš tým nastoupil na dvě trojky, složené ze zkušených parťáků. Spolehlivá a pohledná hra našeho družstva tedy již nepřekvapuje, kluci si herně užívají posledního roku v přípravce. Ozvláštněním jejich mazáckého výkonu bylo zapojení Míši Klikara v brance,

neděle, 17 březen 2019 20:38

MŽ - SK Rebel vs. TJ KOVO Praha 8:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Mladší žáci dnes uvítali na domácím hřišti družstvo z Kova. Již ve čtvrté minutě šli Rebelové do vedení a celý zápas určovali hru. V zápase jsme viděli skvělé momenty a zlepšující se hru mladších žáků. Přesto zápas ukázal, že je stále co zlepšovat a určitá zbrklost zabránila více gólům v soupeřově brance. 
sobota, 16 březen 2019 10:28

Turnaj přípravek v Mostě

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Turnaj v mostecké hale byl pro kategorii 09 další zkouškou, zda jdeme správnou cestou. A zdá se, že jdeme:-) První zápas byl pro nás zahřívací, bojovníci si museli zvyknout na povrch, na kterém často nehrají - hlazený beton – přesto jsme první zápas s Tygříky vyhráli poměrně jednoznačně a rovnou šli na domácí Most.

sobota, 16 březen 2019 10:24

SŽ - HBC Rakovník vs SK Rebel 5:0

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Starší žáci v dnešním deštivém dopoledni vyrazili do Rakovníku změřit síly s nelehkým soupeřem. Už na první pohled bylo zřejmé, že soupeř je o rok starší, fyzicky vyspělejší a rychlejší. Naštěstí kluky z Rakovníku přibržďoval asfalt a četné louže, díky kterým zápas místy připomínal vodní pólo. O osudu zápasu nebylo od začátku příliš pochyb, soupeř nás přehrával hezkým hokejbalem, pohlednými kombinacemi i důrazem.

neděle, 10 březen 2019 21:43

Hledáme Rebely

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(8 hlasů)

Do našeho týmu hledáme nové Rebely! Přijmeme šikovné začátečníky i zkušené hráče. Kontaktujte naši hlavní vedoucí týmů Lucku Slavíkovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 736 715 585) nebo se přij'dte rovnou podívat na trénink (po-čt 17-18h).

sobota, 09 březen 2019 22:43

SŽ - SK Rebel vs. Nové Strašecí 1:4

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Dnešní první zápas starších žáků v jarní sezóně moc nevyšel. Natěšení kluků sice bylo obrovské, ale s herně neoblíbeným soupeřem z NS nějak nešlo pořádně nastartovat jarní část. Soupeřů bylo na dvě pětky, ale pár urostlých hráčů využívajících svoje parametry stačilo na destrukci rebelské kombinace, a to i přes četná vyloučení soupeře, která jsme nedokázali využít.

sobota, 09 březen 2019 12:57

MŽ - HBC Hostivař vs. SK Rebel 3:2

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

V páteční podvečer na domácím hřišti čekalo na mladší žáky družstvo Hostivaře. 

Před zápasem byla na střídačce vidět nervozita a obavy, přece jen v zářijovém utkání byla Hostivař jednoznačným vítězem. Ale s úvodním hvizdem se Rebelové pustili do utkání bez bázně a hany. V této fázi utkání byli dokonce lepším týmem a po první třetině byl stav utkání 0:0. 

úterý, 05 březen 2019 20:54

Nábor nových členů 2019

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

CELOROČNÍ NÁBOR

V našem klubu uvítáme všechny sportovně založené chlapce a děvčata.

 

Přijďte si vyzkoušet hokejbal a zařadit se do našeho týmu.

 

KDY: každé pondělí až čtvrtek od 17 do 18 hodin

Strana 1 z 22

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top