neděle, 17 listopad 2019 18:00

Dorost - SK Rebel Praha vs. Plzeň 3:14

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Plzeňští dorostenci přijeli do Prahy na výlet s velmi početnou sestavou, která se postupně zapojovala do hry. Začátek zápasu byl téměř vyrovnanou partií, kdy Rebelové i přes výškovou převahu Mečounů stíhali rychlostně a dokonce třikrát překvapili brankáře Plzně. S postupem času a po změnách v sestavě hostí se jejich skóre začalo navyšovat.

neděle, 17 listopad 2019 13:27

Minipřípravka - Kladno

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Naše rozrůstající se minipřípravka si dnes zahrála na Kladně a trenéři zapojili i nováčky.

Trenér T. Diblík:
Se střídavými úspěchy se dnes prezentovali naši mini Rebelové. Při prvním utkání byli kluci ještě nejspíš v postelích. Všude byli později než soupeř, ani přihrávky nebyly z nejpřesnějších a o střelbě ani nemluvě. Postupem se, ale vše zlepšovalo.

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

V nedělní podvečer dorazil do Čimic tým z Nového Strašecí, který do té doby držel 4.místo v tabulce. A ač nemá na soupisce 15 hráčů, je to tým, který dokáže hodně kousat. Spoléhá na solidního brankáře, rychlé protiútoky a důslednou hru. A takový byl opravdu obrázek hry. Rebelové tlačili na jejich bránu, počet střel narůstal, ale jen dvě z nich skončily za zády Křečka.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

V sobotu dopoledne otevřeli v Čimicích SŽ druhé kolo ligy se soupeřem z Ústí. Rebelové si poměrně v klidu doběhli pro vítězství, když kvalitnímu soupeři scházel větší důraz v zakončení a naopak rebelští útočníci vsítili pětkrát.

neděle, 10 listopad 2019 14:04

Dorost - SK Rebel Praha - HBC Kladno 1:23

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Kladenští dorostenci si přijeli v neděli do Čimic vylepšit osobní statistiky a proškolit Rebely, jak se řadí vyšší rychlostní stupeň. Rysové po celé utkání nepolevovali v útočných akcích, a tak se rebelská síť v bráně vlnila v pravidelném rytmu. 

středa, 13 listopad 2019 16:55

Předvánoční celoklubová akce - pátek 6.12.

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

V pátek 6.12. se uskuteční tradiční předvánoční rebelské setkání - dětí, trenérů, rodičů, kamarádů, prostě všech rebelských přiznivců. Tentokrát se netradičně sejdeme všechny kategorie najednou.

Začínáme v 15 hodin, dorazit můžete kdykoliv během odpoledne. Končit budeme dle počasí a rebelské nálady.

neděle, 10 listopad 2019 11:37

MŽ - TJ KOVO Praha vs. SK Rebel 1:4

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

V neděli dopoledne čekal mladší žáky zápas na Palmovce, kde trenéři od svých svěřenců očekávali vítězství a hladší průběh zápasu. Ale Rebelové se spíše přizpůsobili hře nadšeně hrajícímu družstvu Kova, které hrálo pouze v 8 hráčích. Pro diváky sice napínavý hokejbal, ale trenérům opět nějaký ten vlas zešedl.

sobota, 09 listopad 2019 11:35

Turnaj přípravek, Čimice

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(7 hlasů)

Deštivá sobota nás uvítala na dalším rebelském turnaji, za což patří dík našemu vedení:-) Postavili jsme 2 týmy, z obou máme s trenérem Tabim velkou radost. Hned vysvětlím proč: jednak jsme nechali Kubu Brůžu a Marka Trajera/vyjma posledního zápasu místo Mia/ odpočívat, přestože oba jsou rozdílovými hráči.

sobota, 09 listopad 2019 11:32

SŽ - SK Rebel Praha vs. HBC Hostivař 4:2

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Pěkný žákovský zápas dnes sehráli Rebelové s hostivařskými borci.

Trenér P. Ježek:
Dnešní zápas za mírného mrholení přinesl krásnou bitvu. Hra se přelévala ze strany na stranu. Prostě pražské derby jak má být. Oceňuji gesto hostivařského hráče, který odvolal vyloučení i v napjatém skóre. Tohle je fair play!!

neděle, 03 listopad 2019 02:27

Dorost - SK Rebel vs. SK Kelti 2008 1:7

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V neděli dorazil do Čimic sympatický tým dorostu z Berouna včetně několika souputníků Rebelů ze starších žáků. Domácí si přišli užít rychlou kombinační hru a nastoupili tudíž do zápasu bez bázně a hany včetně několika úprav obvyklého herního systému. Kelti ovšem nechali Rebely hrát a ti se dokonce ujali v 5. minutě vedení.

Články

Novinky

Go to top